Program festivala
Nakon preslagivanja filmova i bendova u konkurenciji, te i ovih
izvan konkurencije, napokon smo došli i do detaljnog programa



Četvrtak 03.08.2017.

20:03 Otvaranje festivala
20:11 Glazbeni program u konkurenciji
  Not Jane (Široki Brijeg / BiH)
Mamurlook (Varaždin / Hrvatska)
East time (Sarajevo / BiH)
21:14 Filmovi u konkurenciji
  Pratiš li ti mene - Petra Grgić (Dubrovnik / Hrvatska)
On Paper - MFF School (Široki Brijeg / BiH)
Bojanje zvuka - Magda Mas (Sesvete / Hrvatska)
Touch the Ring and Then You're Done - Strahinja Nikić (Banja Luka / BiH)
Enemies of the Nature - Glavinić Adi, Marjanović Zlatko (Živinice / BiH)
Cinema Paradiso - Tvrtko Karačić (Zagreb / Hrvatska)
Knjiga - Nedžad Spahalić (Sarajevo / BiH)
Soba - Ivana Bešlić Penava (Posušje / BiH)
22:10 Glazbeni program izvan konkurencije
  DETOUR (Zagreb / Hrvatska)
  JINX (Zagreb / Hrvatska)
21-03:00 SVAROG Silent Disco Stage
 
DJ Ivano
DJ S.One


Petak 04.08.2017.

20:09 Otvaranje druge večeri festivala
20:16 Glazbeni program u konkurenciji
  Sanjar (Široki Brijeg / BiH)
Show programe (Tuzla / BiH)
Clone Age (Čakovec / Hrvatska)
Sunday stories (Sarajevo / BiH)
21:11 Filmovi u konkurenciji
  Zovem se Adnan i neću vas raznijeti - Adnan Smajić (Banja Luka / BiH)
Intangible - Hrvoje Bazina (Siroki Brijeg / BiH)
Banaon - Nikolina Japunčić i Mia-Maria Škoda (Dubrovnik / Hrvatska)
More mogućnosti - Benjamin Bakija (Tuzla / BiH)
Vodi me - Paola Kaleb (Dubrovnik / Hrvatska)
Vitraž - Nikola Šoškić (Beograd / Srbija)
Again - Petra Grgić (Dubrovnik / Hrvatska)
Kolotečina - Filip Galić (Široki Brijeg / BiH)
22:16 Glazbeni program izvan konkurencije
  T.B.F. (Split / Hrvatska)
21-03:00 SVAROG Silent Disco Stage
 
DJ Ara
DJ Ziza



Subota 05.08.2017.

20:08 Otvaranje treće večeri festivala
20:17 Glazbeni program u konkurenciji
  Dječak iz svemira (Imotski / Hrvatska)
Teški osjećaji (Tisno / Hrvatska)
Harvo Jay (Osijek / Hrvatska)
21:14 Filmovi u konkurenciji
  Kako postati Hercegovac - Luka Mamuza (Livno / BiH)
Pričaj mi priču - Paola Kaleb (Dubrovnik / Hrvatska)
Tupa materija - Andrija Tomić (Split / Hrvatska)
U svijetu fenomena - Ajna Koluh (Zenica / BiH)
Mord Adela - Darko Krpo (Zagreb / Hrvatska)
Obećana zemlja - David Ravlić (Čitluk / BiH)
Ferris Wheel - Duško Stanivuk (Beograd / Srbija)
22:21 Program izvan konkurencije
  STAND UP ŽELJKO PERVAN
23:00 Proglašenje pobjednika WHF No.15.
23:10 Glazbeni program izvan konkurencije
  PSIHOMODO POP (Zagreb / Hrvatska)
21-03:00 SVAROG Silent Disco Stage
 
Igor HDP aka Trash Diskos
Luka - Banana Zvuk






24.07.2017.


Copyright © 2003 - 2017 West Herzegowina Fest. All rights reserved.
This site is powered by GCR production