Program festivala
Nakon preslagivanja filmova i bendova u konkurenciji, te i ovih izvan konkurencije, napokon smo došli i do detaljnog programa




Četvrtak 26.07.2018.

20:03 Otvaranje festivala
20:11 Glazbeni program u konkurenciji
  The Splitters (Split / Hrvatska)
Bad Blues Band Bulevar (Mostar / BiH)
Zemljotres (Aradac / Srbija)
21:14 Filmovi u konkurenciji
  Miris Glazbe (Dubrovnik / Hrvatska) - Filmska skupina Paola Di Rosa
Empire (Lukavac / BiH) - Saša Sallex Perić
Nikome Nista (Priština / Kosovo) - Edin Alija
Vratit ću se - I'll come back (Živinice / BiH) - Adi Glavinić
22:10 Glazbeni program izvan konkurencije
  VOJKO V (Split / Hrvatska)
NINA BADRIĆ (Zagreb / Hrvatska)


Petak 27.07.2018.

18:02 Predstavljanje knjige 'Naša žena' autorice Tanje Mravak
20:09 Otvaranje druge večeri festivala
20:16 Glazbeni program u konkurenciji
  Nervni slom (Sarajevo / BiH)
Đani Pehilj (Drammen / Norveška)
EoT (Karlovac / Hrvatska)
21:11 Filmovi u konkurenciji
  Prekidamo! (Ilidža / BiH) - Nedžad Spahalić, Aida Mujčin
Kontrast (Split / Hrvatska) - Karlo Jakić
Bazen me ne interesira (Pula / Hrvatska) - Olivera Jović
Džudžaniganga (Široki Brijeg / BiH) - MFF School
22:16 Glazbeni program izvan konkurencije
  KRIES (Zagreb / Hrvatska)
VATRA (Zagreb / Hrvatska)



Subota 28.07.2018.

18:05 Kratka priča - Druženje autora sa žirijem i razgovor ugodni o kratkim pričama i pisanju
20:08 Otvaranje treće večeri festivala
20:17 Glazbeni program u konkurenciji
  Rimljani ite Doma (Varaždin / Hrvatska)
Floridus (Mostar / BiH)
Mister NO (Split / Hrvatska)
21:14 Filmovi u konkurenciji
  Saobraćajna nekultura (Banovići / BiH) - Melika Čergić i Nejra Kamberović
Gepekovana kultura (Beograd / Srbija) - Nebojša Živanović
I will never go down this street again! (Novi Sad / Srbija) - Milica Alavanja
Ništa se ne može vratiti (Zagreb / Hrvatska) - Damir Radić
Sve sam ti rek'o (Zenica / BiH) - Ajna Koluh
The Grey Area (Široki Brijeg / BiH) - MFF School
Mravinjak (Banovići / BiH) - Elvedin Sarić
22:21 Program izvan konkurencije
  STAND UP NIKOLA ĐURIČKO
23:00 Proglašenje pobjednika WHF No.16.
23:10 Glazbeni program izvan konkurencije
  BAJAGA I INSTRUKTORI (Beograd / Srbija)






19.07.2018.


Copyright © 2003 - 2017 West Herzegowina Fest. All rights reserved.
This site is powered by GCR production