Program festivala
Nakon preslagivanja filmova i bendova u konkurenciji, te i ovih izvan konkurencije, napokon smo došli i do detaljnog programa




Četvrtak 01.08.2019.

20:03 Otvaranje festivala
20:12 Glazbeni program u konkurenciji
  Ivan Škrabe (Jastrebarsko / Hrvatska)
Elkie Barton (Pontypridd / Wales)
21:16 Filmovi u konkurenciji
  Celofan - Karmen Obrdalj (Banja Luka / BiH)
Moja sućut – Petar Bubalo, Iva Pehar (Široki Brijeg / BiH)
Peca - Boris Simić (Beograd / Srbija)
Domaća zadaća - Amina Isaković, Ilva Perić, Ahmed Haračić, Haris Obradović, Maida Bilal, Jana Marić, Ana Papac (Stolac / BiH)
Me and the devil - Dorijan Šipuš (Sisak / Hrvatska)
Jabuka, tri dvopeka, jogurt - Anita Čeko (Split / Hrvatska)
NZG - Hrvoje Mandic (Zagreb / Hrvatska)
22:23 Glazbeni program izvan konkurencije
  PARNI VALJAK (Zagreb / Hrvatska)


Petak 02.08.2019.

18:47 Predstavljanje knjige 'Splitska dica' autora Zlatka Gala | Garden summer bar
20:02 Otvaranje druge večeri festivala
20:08 Glazbeni program u konkurenciji
  Eastock (Užice / Srbija)
Genova (Čakovec / Hrvatska)
Basscipe (Mostar / BiH)
Ki (Kumanovo / S. Makedonija)
21:52 Filmovi u konkurenciji
  The Washing - Aid Bešić, Elvir Kopić (Bosanska otoka / BiH)
Ponekad je lakše ubiti nekoga drugoga - Elizabeta Ružić (Kaštelir / Hrvatska)
Nezaposlena - Nazifa Sarajlić (Gradačac / BiH)
Življenje kao aktivna radnja - Ana Naletilić (Široki Brijeg / BIH)
Graffiti lifestyle - Tomislav Ćavar (Stuttgart / Germany)
The Circle of life - Milan Zulić (Sombor / Srbija)
22:27 Glazbeni program izvan konkurencije
  WHO SEE (Kotor / Crna Gora)
GALIJA (Niš / Srbija)



Subota 03.08.2019.

18:01 “Kratka priča o kratkoj priči” - Druženje autora sa žirijem i razgovor o kratkim pričama i pisanju | Garden summer bar
20:08 Otvaranje treće večeri festivala
20:12 Glazbeni program u konkurenciji
  Ending a clutter (Tuzla, BiH)
Clone Age (Čakovec / Hrvatska)
El Marrow (Split / Hrvatska)
21:17 Filmovi u konkurenciji
  Zlatni lančič - Janez Juh (Divača / Slovenija)
Pozdrav iz Bugojna - Antonio Džolan (Bugojno / BiH)
Čarobno čarobno - Anes Osmić (Sarajevo / BiH)
F60.3 - Pavao Bobinac (Zagreb / Hrvatska)
Kingdom Lost: Pale Princes - Neven Rufio (Stara Pazova / Srbija)
Blizina - Anita Čeko (Split / Hrvatska)
12 days in Syria (Slobodan Tomić / BiH)
22:23 Proglašenje pobjednika WHF No.17.
22:39 Glazbeni program izvan konkurencije
  PRLJAVO KAZALIŠTE (Zagreb / Hrvatska)






21.07.2019.


Copyright © 2003 - 2019 West Herzegowina Fest. All rights reserved.
This site is powered by GCR production